October 22, 2015

U Drakseniću registrovana pobjeda od 0:3!

8.kolo: FK Moštanica - FK RADNIK 1 : 2 (0:0)

PREKID: FK Moštanica - FK RADNIK 0:3

FK Radnik je u okviru 8.kola gostovao ekipi Moštanice koja je svoju domaću utakmicu igrala u Drakseniću. Od samog početka utakmice naši momci su bili bolja ekipa na terenu, vršili su prtisak na zadnju liniju domaće ekipe, ekipa Moštanice se odlično branila i svoje prilike imala preko kontri. U drugom poluvremenu tačnije u 76' nakon kornera Gorinjac Almira najviši u skoku bio je Osmančević Edin koji udarcem glavom dovodi Radnik u vodstvo. Samo dvije minute kasnije nakon slobodnog udarca Lukić Slađana, ekipa Moštanice poravnava rezultat na 1:1. U 83 minuti ponovo je asistent Gorinjac Almir, a Zahirović Fajko sa nekih 11m dovodi Radnik u vodstvo za veliko slavlje naših igrača i navijača. Nakon primljenog gola mogla se vidjeti ružnija strana dubičkog fudbala, igrač Moštanice udara pomoćnog sudiju pesnicom u rame, a glavni sudija je bio primoran da prekine ovu utakmicu. Radniku je ova utakmica registrovana s rezultatom 0:3.

U sljedećem posljednjem 9.kolu ove polusezone FK Radnik na domaćem terenu dočekuje trećeplasirani ekipu na tabeli, ekipu Rasavaca. Radnik bi pobjedom postao jesenji prvak. Ovom prilikom pozivamo sve simpatizere Radnika i ljubitelje dubičkog fudbala da dođu i svojim prisustvom podrže naš klub.

Prvih 11:
Babić Dejan (G), Glišić Miroslav, Kotur Boris, Barudžija Bojan (K), Mihaljević Stojan, Krivdić Nedim, Mijuk Aleksandar, Krivdić Edin, Gorinjac Almir, Osmančević Elvis (Osmančević E. 59'), Zahirović Fajko

Rezerva:
Trkulja Milan (G), Bognar Goran, Rahmanović Adnan, Gorinjac Indir, Ljubijankić Mirel, Rahmanović Elmedin, Osmančević Edin